ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

АКТУАЛЬНИЙ КУРС ВАЛЮТ

ЯК ПРОЙТИ БАНКІВСЬКУ ПЕРЕВІРКУ

Незалежно від суми кредиту , перед тим як його отримати , кожен позичальник повинен пройти перевірку банку на предмет своєї благонадійності і платоспроможності. Дана процедура, іменована андеррайтингом, найчастіше викликає у позичальників почуття тривоги і невпевненості. Для того щоб почувати себе впевнено і з легкістю пройти перевірку банку,потрібно розуміти,яка інформація про позичальника цікавить банк.

детальніше

ОБЕРЕЖНО! КРЕДИТНІ ШАХРАЇ

Станом на сьогодні, у різних куточках України а також у Львові діє низка компаній, які пропонують позику під дуже низький відсоток від 10-ти до 500 тисяч гривень. Від клієнта лише потрібно мінімальний пакет документів: паспорт, ідентифікаційний код та базову анкету, також необхідно сплатити початковий внесок. Довірливі громадяни, платять у ці компанії чималі суми внесків за ще не отриману позику. З деякими назвами псевдокредиторів можна ознайомитись.

детальніше

ОТРИМАННЯ КРЕДИТУ ГОТІВКОЮ БЕЗ СТРАХОВКИ

На вересень місяць 2015 року налічується 15 найбільших за активами лідерів, 7 з яких пропонують своїм клієнтам кредитування без страхування в обов'язковому порядку. Нагадаємо, що в липні 2013 року значна кількість українських банків збільшила обсяги кредитування населення на 26% , що складає більше 11 мільярдів гривень.

детальніше